Skip to content

Enerģētikas pāreja: kam tiks atvēlēts publiskais finansējums? 

Biedrība “Zaļā brīvība” aicina aktīvistus, ekspertus, organizāciju pārstāvjus, kas darbojas vai ir ieinteresēti enerģētikas nozares attīstībā Latvijā uz satikšanos 26. aprīlī no plkst. 10:00 Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzeja konferenču zālē, lai uzzinātu un piedalītos diskusijā par:

  • Aktualitātēm enerģētikas un klimata politikā Latvijā (Krista Pētersone, biedrība “Zaļā brīvība”)
  • Esošajām interešu aizstāvības iespējām un partnerības principu ES fondu izlietojumā (Lilija Apine, biedrība “Zaļā brīvība”)
  • ES fondos iecerēto enerģētikas jomā – potenciāls labiem un ne tik labiem projektiem un Nenodarīt-būtisku-kaitējumu princips (Dr. Dzintars Jaunzems, Latvijas Bankas Padomnieks enerģētikas un klimata jomā, RTU VASSI mācībspēks)
  • Interešu aizstāvības “knifiem”, pārvarot formālās barjeras, Polish Green Network pieredzi (angļu valodā) (Krzysztof Mrozek, PGN/CEE Bankwatch Network)

Kā arī dalītos ar savu pieredzi un kopā ar citiem apspriestu sabiedrības līdzdalības problēmas enerģētikas nozares kontekstā un baudītu tēju vai kafiju, tīklojoties nepiespiestā atmosfērā.

Kad: 26.04.2023 no plkst. 10.00 – 13.00 

Kur: Paula Stradiņa medicīnas vēstures muzejā, Ukrainas neatkarības ielā 1, Rīgā.

Dalība pasākumā bez maksas.

Lai pieteiktos uz pasākumu, aicinām aizpildīt reģistrācijas anketu līdz 2023. gada 23. aprīlim.

Sekojiet līdzi jaunumiem arī Zaļās brīvības sociālājos tīklos Instagram, Facebook, TikTok, Linkedin un tiekamies pasākumos!

Pasākums tiek īstenots ar Eiropas Klimata iniciatīvas (EUKI) finansēta projekta Vietējā līmeņa enerģētikas pārejas līderi nākamajai paaudzei un LIFE Programmas finansēta projekta LIFE RegENERate: Reģionu mobilizēšana enerģētikas pārkārtošanai un transformējošiem NEKP, un ar Latvijas Vides aizsardzības fonda administrācijas finansiālu atbalstu. 

Paustie viedokļi un uzskati atspoguļo biedrības “Zaļā brīvība” uzskatus un ne vienmēr sakrīt ar Eiropas Savienības vai Vācijas federālās vides, dabas aizsardzības un kodoldrošības ministrijas (BMWK) viedokli. Ne Eiropas Savienība, ne BMWK nenes atbildību par paustajiem uzskatiem.     

Uzziņām:

lilija@zalabriviba.lv

Tel: +371 29583781